O mně

Libor Kulda

Realitami se zabývám od roku 2005, to je doba, po kterou rodinám prodávám nové bydlení, firmám nové kanceláře a developerům pozemky pro jejich nové projekty. Dříve než jsem objevil kouzlo realit, věnoval jsem se finančním službám v rámci prodeje vozidel. Komunikovat s lidmi, naslouchat jejich potřebám, nacházet řešení a plnit jejich (mnohdy zapeklitá) přání mě zkrátka baví. Proto vám rád pomohu s prodejem i nákupem nemovitostí po celé ČR, a to jak v rezidenční, tak komerční sféře.

Pracoval jsem 5 let v rámci sítě CENTURY 21 (makléř master) i v nezávislé realitní kanceláři. Od roku 2020 Vám nabízím své služby pod svým jménem.

Splnil jsem zákonné podmínky pro vázanou živnost Realitní zprostředkování, mám potřebné pojištění pro výkon své činnosti.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.

0 let zkušeností v oboru
0 klientů
0 realizovaných transakcí