REZERVACE Dvojgenerační dům Lomnice

Dvojgenerační bydlení

Byty 3+kk a 2+kk

Velké technické zázemí

Hospodářské stavení

Skleník

Velká zahrada

Stav: REZERVACE

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení v zeleni a na dohled od Brna? Dvojgenerační nebo pro větší rodinu? Chcete mít velkou zahradu a zároveň mít místo pro parkování i garáž? Spojit třeba podnikání s bydlením? Tohle všechno splňuje dvojgenerační dům s pozemkem o celkové ploše 1531m2 a obytnou plochou 218m2.  

1.PP - garáž, 3 sklepy - technické místnosti, celková plocha 122m2

1.NP - byt 3+kk, celková plocha 120m, vstupní prostor, 3 pokoje, koupelna, samostatné WC, spíž.

2.NP - byt 2+kk, celková plocha 98m, velký obývací pokoj s kk, ložnice, koupelna s WC, balkon.

Byty jsou propojeny vnitřním schodištěm a nabízí tak soukromí i pro dvojgenerační bydlení, možnost 2 vstupů. 

Topení každého bytu zajišťuje vlastní plynový kotel, je ale možno využít i funkční kotel na tuhá paliva, umístěný v suterénu. Suterén lze využít i k podnikání. Dům je ve velice dobrém udržovaném stavu, napojen na všechny sítě. Byl vystavěn v roce 1974, v roce 1995 vzniklo obytné podkroví, 2006 plynové topení, 2009 nová plastová okna. K domu dále náleží malé hospodářské stavení s podkrovím, které je možno přestavět také k bydlení. Vše čeká jen na realizaci dle Vašich přání.

Před domem je předzahrádka s vjezdem na pozemek a do garáže. Ve dvorním traktu najdete betonový bazén, zásobník na užitkovou vodu a skleník. Za domem najdete velkou zahradu se vzrostlými stromy, která jen vybízí k farmaření.

Městys Lomnice u Tišnova najdete v nádherné lokalitě na dohled od Brna, najdete zde nespočet památek, za které by se nemuselo stydět mnohem větší město. Barokní chrám, zámek, radnice, kaple, synagoga, židovský hřbitov. Zároveň nabízí plnou občanskou vybavenost a dále rychlé spojení do Tišnova a dále na Brno.

Na domě není žádná zástava a je k nastěhování dle dohody. Domluvte si prohlídku a sami se na dům podívejte.

Cena 5.950.000,-Kč včetně provize.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Kontaktní formulář